Odlište se od konkurence!

Konkurence na trhu je velice silná a vyhrává ten, kdo se umí odlišit a nabídnout ty nejlepší služby. A právě k tomu pomáhají nejmodernější technologie, kam virtuální prohlídky jednoznačně patří. Díky virtuálním prohlídkám nabídnete klientům něco navíc, v čemž v nich vyvoláte pocit, že jste lepší než vaše konkurence a získáte jejich důvěru.

Nonstop přístupná nemovitost

Virtuální prohlídky jsou jako nonstop dostupná nemovitost. Díky tomu můžete zaujmout širší okruh potenciálních zájemců, kteří vás po jejím shlédnutí požádají o reálnou prohlídku. Zároveň ji může potenciální zájemce o nemovitost ukázat i svým blízkým, kteří jsou důležití v procesu rozhodování o nákupu nemovitosti.

 Zvyšte povědomí o své značce!

Dle statistik inzeráty s virtuální prohlídkou dosahují o 87 % více shlédnutí než bez virtuální prohlídky. Díky čemuž zvětšíte okruh potenciálních zájemců a zvýšíte prodeje!

Zvyšte retenci zákazníků!

Díky prohlížení virtuální prohlídky jsou uživatelé na vašich webových stránkách 5x až 10x delší dobu, čímž se vylepšuje návštěvnost vašich stránek a snižuje míru opouštění webu, což má mimo jiné pozitivní vliv na hodnocení u vyhledávače Google.

 Není potřeba speciální software!

Pro prohlížení virtuálních prohlídek není potřeba žádná instalace softwaru. Virtuální prohlídku můžete vložit kamkoliv na web a zájemci jsou schopni je vidět bez jakýchkoliv problémů.

 Využijte sílu sociálních sítí!

Odkaz na virtuální prohlídku můžete jednoduše sdílet na sociálních sítích. Díky pohlcujícímu zážitku z prohlížení virtuální prohlídky se může začít po sociálních sítích šířit virálně. Čímž zvětšíte okruh potenciálních zájemců a zvýšíte povědomí o vaší značce za minimální náklady.

Majitelé nemovitostí vás budou milovat!

Ušetřete majitelům spoustu času od zbytečných prohlídek, kdy musí trávit čas uklízením, dopravou a prožívat nepříjemné pocity, kdy se po jejich nemovitosti prochází cizí osoby. Majitelé připraví perfektně nemovitost pro focení a následně se domluvíte na reálné prohlídce se zájemcem, který má většinou po shlédnutí virtuální prohlídky již opravdový zájem o koupi nemovitosti.

 Snadnější přesvědčování zájemců!

Díky virtuální prohlídce si zájemci mohou nemovitost v klidu prohlížet delší dobu a u toho si představovat uspořádání interiéru dle jejich představ. To vytváří emocionální spojení a pocit vlastnictví dané nemovitosti, čímž se vám následně potenciální kupující bude snadněji přesvědčovat k pořízení nemovitosti.

Vyzkoušejte Virtualever již dnes!

Kontaktujte nás a najdeme pro vás vhodné řešení. Zvyšte své prodeje!

KONTAKTUJTE NÁS